Skautfold: Usurper dla PlayStation 4

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Wciągające kontynuowanie serii inspirowanej twórczością Lovecrafta

Rozwinięta przez Steve'a Gala, Skautfold: Usurper to druga gra z serii Skautfold i jest kontynuacją Skautfold: Shrouded in Sanity. Ta premiowa akcja metroidvania pozwala ci kontrolować Saragata, rycerza o blond włosach z Anielskiego Imperium Britannii. Został on przywrócony do życia przez przywódcę Veimaru, Walthama.

Jednak Skautfold: Usurper jako kontynuacja nie jest samodzielnym tytułem, dlatego bardzo zaleca się graczom, aby zagrali w pierwszą grę, aby zanurzyć się w miłośniczym świecie Lovecrafta i mitologii serii. Tytuł jest również wymagający, wymaga strategicznego myślenia i precyzji podczas atakowania.

Włóż dowolną broń i eksperymentuj z budowami

Akcja gry Skautfold: Usurper’s plot rozgrywa się w Londynie w 1898 roku i skupia się na obecności Citadeli - źródła wszystkich potworów Eldritch w mieście. Imperatorowa Eleanor wysyła swoich czterech rycerzy, aby położyć kres tym okropieństwom. Walka wykorzystuje system Ochrony, podobny do tarczy nieśmiertelności. Gdy Saragat - znany również jako Czwarty Rycerz - zostanie uderzony, traci Punkty Ochrony

Po wyczerpaniu Punktów Ochrony, Saragat otrzymuje obrażenia zdrowia. Jedynym sposobem na odzyskanie Punków Ochrony jest wykonanie odpowiednich uników, nagradzających nie tylko dodatkową warstwą obrony, ale także pomagających pokonać najgroźniejszych wrogów. Może również używać tarczy odbijającej. Pozwala to Saragatowi odbijać nadchodzące pociski, pozwalając wrogom spróbować swojej własnej medycyny.

Gra oferuje mnóstwo broni, które protagonist może używać, od katany po kosy po topory. Saragat może również używać broni palnej lub rzucać czary. Chociaż ma system przydzielania statystyk, podobny do innych gier RPG, ta gra nie ogranicza cię do określonej budowy postaci. Dzięki możliwości przydzielenia ponownego statystyk, gracze są zachęcani do eksperymentowania z różnymi budowami - co sprawia, że gra jest świeża i angażująca.

Warto sprawdzić

Każdy gracz, który interesuje się grozą Lovecrafta lub jest fanem serii Skautfold, powinien spróbować Skautfold: Usurper. Pomimo systemu Guard, rozgrywka nadal jest wyzwaniem, ponieważ wymaga od graczy szybkiego myślenia i precyzyjnego czasowania ataków. Ponadto, można używać dowolnej broni i eksperymentować z różnymi budowami postaci. Jednak pamiętaj, że to nie jest samodzielna gra akcji.

Zalety

• Lovecraftian-inspirowany
  • Ma system ochronny
  • Tons of weapons - Mnóstwo broni
  • Zachęca do eksperymentowania z budową

Wady

• Zbyt trudne
  • Nie jest to samodzielna gra

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach

Skautfold: Usurper dla PlayStation 4

• Płatność

• Po Polski
  • V varies-with-devices

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Skautfold: Usurper

Czy próbowałeś Skautfold: Usurper? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.